X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Cinsellik ve Seks ile İlgili Aradığın Her Şey

KATAGORİDE ARA:
 


4 mucizevi formül ile seks süresi nasıl uzatılır? 4 mucizevi formül ile seks süresi nasıl uzatılır?

Erken boşalma ya da partnerden çok daha önce orgazm olma sık yaşanan bir durumdur. Peki bu durumu aşmak nasıl sağlanabilir yani seks süresi nasıl uzatılabilir? İşte seks süresini uzatmak için çeşitli yöntemler... Doyuma çabuk ulaşıyor, çabuk orgazm oluyor ama partneriniz ve kendiniz için seks süresini uzatmak istiyorsanız uygulayabileceğiniz ... - 905 - (0)
Kadın İçin Penis Boyu Önemli mi? Kadın İçin Penis Boyu Önemli mi?

Normal ölçülerini bilmeden bu konuyu kompleks yapan erkeklerin sayısı her geçen gün artıyor. Normal ölçülerini bilmeden bu konuyu kompleks yapan erkeklerin sayısının her geçen gün artığına dikkat çeken CİSED Genel Başkanı Dr. Cem Keçe; “Geçmişten bugüne kadar, çok yanlış bir şekilde, penis boyu erkekliğin bir göstergesi olarak algılanmış, tak... - 869 - (0)
Seksten Sonra Düşen Enerjinizi Yerine Getirecek 8 Öneri Seksten Sonra Düşen Enerjinizi Yerine Getirecek 8 Öneri

Seksten sonra düşen enerjinizi sıraladığımız gıdaları tüketerek geri getirebilirsiniz. Hepimiz gazetelerde, internette ve kitaplarda cinsel gücümüzü artırmak için bir sürü şey okuyoruz. Cinsel güç hayatımızda bizi mutlu edecek en büyük etkenlerden biri olduğu için onun yararına elimizden ne gelirse yapmak istiyoruz. Cinsel gücümüzü iyi dur... - 701 - (0)
Cinsel detoks yapın, seks kalitenizi artırın Cinsel detoks yapın, seks kalitenizi artırın

İnsan zihnindeki her olumsuz düşünce cinsel hayatı da doğrudan etkiler. Olumsuz düşüncelerden kurtulmak çoğu zaman cinsel sorunların da üstesinden gelinmesini sağlar. Bu düşüncelerden kurtulmanın en iyi yollarından biri de cinsel detoks yapmaktır. Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız cinsel detoks kavramı, çok konuşulan konular arasına girdi.... - 724 - (0)
Regl sancısından kurtaracak müthiş besinler Regl sancısından kurtaracak müthiş besinler

Çok sayıda kadının her ay yaşadığı kabus haline gelen ve kendilerini huzursuz, yorgun, sinirli, bitkin ve ağrılı hissettikleri regl dönemi sıkıntılarından kolayca kurtulmak mümkün. Günlük yaşantınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyeceğiniz bu dönemde basit bazı önlemler alarak ve özellikle de yiyeceklerinize dikkat ederek bu dönemi çok daha rah... - 666 - (0)
Kadınlarda orgazmın püf noktaları Kadınlarda orgazmın püf noktaları

Orgazm olmak hiç bu kadar keşfedilmemiş olmamıştı! Orgazm, "cinsel ilişki sırasında uyarılma sonrasında cinsel hazzın doruk yaparak zirveye ulaşması ve ruhsal anlamda tatmin ile sonuçlanan kısa ama oldukça özel bir an" olarak tarif ediliyor. Ve kadınların orgazm yaşamaları için keşfedilmemiş birçok bölgesi var... G noktası orgazmı En ço... - 671 - (0)
Mutlaka denenmesi gereken 20 seks hareketi Mutlaka denenmesi gereken 20 seks hareketi

Seksi canlandırmaya ne dersiniz? Seksi daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmek için mutlaka denenmesi gereken 20 hareketi yazdık. İlişkiyi canlandıracak bu hareketler hem sizin hem de partnerinizin çok hoşuna gidecek! İşte mutlaka denenmesi gereken seks hareketleri... Telefonda ateşli bir seks konuşması yapın. Seks oyuncaklarıyla ... - 809 - (0)
Tombul ve dolgun göğüslerin arkasındaki sır Tombul ve dolgun göğüslerin arkasındaki sır

Carole Jahme, evrimci psikoloji ışığında göğüs boyutunu aydınlatıyor. JOHN -ÖĞRENCİ Ben bir hayvan bilim öğrencisiyim. Bir konferans sırasında bir kadın profesör, insan göğsünün belirgin ama gözden kaçmış bir özelliğinden bahsetti. Büyük maymunların çok belirgin meme uçları varken, insanların birçoğunun meme ucunun daha küçük ve uçta. Gene... - 735 - (0)
Cinsel içerikli rüyaların anlamı! Cinsel içerikli rüyaların anlamı!

Neden cinsel içerikli rüyalar görürüz? Bu sorunun altında yatan şeyler tahmin ettiğinizden çok başka! 1. Rüyada tanımadığınız biriyle seviştiğinizi görmek Tanımadığınız biriyle cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek libodunuzun artışa geçtiğine dair bir işaret. Bu tip rüyaları oldukça sık görüyorsanız cinsel açıdan çok fazla isteklisiz ve bu i... - 689 - (0)
Cinsel gücü artıran 5 şifalı taş! Cinsel gücü artıran 5 şifalı taş!

Eski zamanlardan beri taşların insan sağlığı üzerine olumlu ya da olumsuz etkileri olduğu bilinir. Öyle ki taşların gücüne inanan çoğu insan hastalıklarının tedavisinde doğal taşlardan yararlanmıştır. Alternatif tıbbın da sıkça başvurduğu doğal taşlar ağrılardan depresyona, astımdan cinsel gücü artırmaya kadar birçok derde devam oluyor. Burçl... - 908 - (0)
Mükemmel seks için 7 altın kural Mükemmel seks için 7 altın kural

İyi bir seks hayatı için bu önerilerilerimizi dikkate alın! 1-KONUŞUN Çiftlerin konuşarak korkularını yenmeleri , zevki arttırmaları ve birbirleri ile yakınlaşmaları onların fantezilerini iyi bir yere taşımalarındaki kuralların en başındadır. İletişim kurun 2-AÇKEN SEKS YAPMAYIN Evet açken daha sinirli , daha gergin olduğumuz bir... - 823 - (0)
Seks sırasında yapılan 6 hata Seks sırasında yapılan 6 hata

Seks, hayatımızın olmazsa olmazlarından biri. İnsan soyunun üremesi için temel ihtiyaçlardan biri olan seks elbette sadece üremek için yapılmıyor. Cinsel zevki ve hazzı da yaşatan seks konusunda çoğu kez farkında olmadığımız hatalara düşebiliyoruz. Eğer bu hataları fark eder ve tekrarlamazsanız zevkin doruklarına çıkmak hiç de zor olmayacaktır. ... - 769 - (0)
Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket

Erkekleri ne kadar iyi tanıyorsunuz? Erkekler yatakta ne ister? Daha mutlu bir seks hayatı için her kadının bilmesi gereken yatak gerçekleri... Erkekler konuşan kadın ister Erkekler, seks esnasında kadınların zevk dozunu artıran konuşmalarını duymak ister. "Daha hızlı", "çok iyi gidiyor" gibi seslenmeler erkekleri yatakta çılgına çe... - 744 - (0)
Yetişkin kadınların vajinası hakkında bilmesi gereken 17 şey Yetişkin kadınların vajinası hakkında bilmesi gereken 17 şey

Kendi cinselliğiniz ve anatominiz hakkında bilgi sahibi olun! 1- Hayır, dışarıdan gördüğünüz şey vajinanız DEĞİL Popüler kullanımına rağmen, vajina kalça bölgenizin arasındaki bölgenin tamamını belirten bir kelime değildir. Vulva, kadın genital organının dış bölgesini ifade eden kelimedir.Vajina ise vulva ile serviks ve rahmi bağlayan bir ... - 708 - (0)
Uzun süre seks yapmadığınızda vajinanızda neler oluyor? Uzun süre seks yapmadığınızda vajinanızda neler oluyor?

Vajina, kan ve lenfatik bakımdan zengin, ince duvarlı, genleşmiş, silindirik bir organdır. Vajinanın esneklik ve gerginliğinden sorumlu olan kolajen ve elastik bir bağ içerir. Bir kadının üreme yıllarında vajina, östrojen ile beslenir. Östrojen, duvarı daha kalın hale getirir, cinsel birleşme ve doğum sırasında gerilmeyi sağlayan kıvrımlara sahi... - 788 - (0)
İri göğüslere bakmak bakın neye sebep oluyormuş! İri göğüslere bakmak bakın neye sebep oluyormuş!

Büyük memeye bakmak ömrü uzatıyor! Almanya’daki üç hastane tarafından ortak yürütülen çalışmada iri göğüslere bakmanın özellikle 40 yaş üzeri erkeklerin ömrünü 4-5 yıl uzattığı ortaya çıktı. Spor yapmayı sevmeyen erkeklere Alman bilim adamlarından müjde! 200 kişi üzerinde yapılan araştırmada erkekler iki gruba ayrıldı. Bir grup günde 1... - 721 - (0)
Seksin kutsal kitabından taktikler... Seksin kutsal kitabından taktikler...

Hindistan'da Sanskritçe yazılmış olan Kamasutra, seksin kutsal kitabı olarak adlandırılıyor. Çiftler arasındaki dengeyi ve yaşamı sevdirmeyi amaçlayan Kamasutra öğretisi, aynı zamanda bir yaşam biçimi. Çiftleri doruk noktaya ulaştıracak 100 Kamasutra pozisyonunu derledik. Kamsutra pozisyonlarıyla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar bu yazıda.... - 2612 - (0)
Daha tutkulu bir seks için 7 kamasutra pozisyonu Daha tutkulu bir seks için 7 kamasutra pozisyonu

Seks hayatınızı canlandıracak 7 sıra dışı pozisyon. Yatak odanıza kamasutra ile renk katmaya ne dersiniz? Seks hayatınızın monotonlaştığını düşünüyorsanız, bu pozisyonlara mutlaka göz atın. İşte daha tutkulu bir seks için 7 kamasutra pozisyonu... At binme Bu pozisyonda erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye k... - 886 - (0)
Daha fazla seks yapmanız için 5 neden! Daha fazla seks yapmanız için 5 neden!

Daha fazla seks yapmanız için 5 neden! Kendinizi çirkin mi hissediyorsunuz ya da biraz hasta... Bu durumda kendinizi iyi hissetmeniz için yapacağınız tek şey; seks! Araştırmalar sonucu seksin biyolojik ve fizyolojik pek çok faydası olduğu açık açık ortada. İşte daha fazla seks yapmanız için 5 etkili neden! Cilt güzelliğini art... - 705 - (0)
Stresten kurtulmak için cinsellik şart! Stresten kurtulmak için cinsellik şart!

Stresten kurtulmak için cinsellik şart! Stresli bir günün ardından yaşayacağınız kusursuz bir cinselliğin hem ruhunuza hem de vücudunuza çok iyi geleceğini biliyor musunuz? Cinselliğin birçok rahatsızlığa özellikle de yorgunluğa, mutsuzluğa ve strese inanılmaz şekilde iyi geldiği ve tüm pozitif hormonları harekete geçirerek vücudu dinl... - 1001 - (0)