Access denied. Pronovias Gelinlik Modelleri - 2019-2018 GELİNLİK MODELLERİ
X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-04-13 13:23 Klasik ve modernin bir arada olduğu modellere, tarz sahibi ve modayı yakından takip eden gelin adayları, kesinlikle bir göz atmalı.

Pronovias Gelinlik Modelleri

Gelinlikte moda denince akla gelen ilk isimlerden olan İspanyol Pronovias gelinlikleri, tasarımlarındaki çağdaş ruh ve özel el işçilikleriyle divalara layık bir zarafete sahip.

pronovias-2017-gelinlik-modelleri-11.jpg

Klasik ve modernin bir arada olduğu modellere, tarz sahibi ve modayı yakından takip eden gelin adayları, kesinlikle bir göz atmalı. 2015’ten itibaren iki parça olarak hazırlanan gelinlikler de piyasaya sürülecek. Yani, artık bu gelinliğin üst kısmı, diğer gelinliğin eteği daha güzel derdine son. İstediğimiz alt ve üst parçayı kendi beğenimize göre kombinleyebileceğiz.

San Patrick

La Sposa

White One markaları da Pronovias Moda Grubuna ait markalar.

Manuel Mota da benzer koleksiyonlarla aynı grubun çatısındaydı, ancak tasarımcı Manuel Mota 2013’te 47 yaşında hayata veda edince koleksiyonu da sona ermiş oldu.

pronovias-2017-gelinlik-modelleri-61.jpg

Pronovias’ın tanrıça-layık parçaları arasında seçim yapmak oldukça zor görünmesine rağmen Sabrina Necklines’in yanı sıra dantel gelinlik tasarımları romantik dokunuşlar yakalayarak kum saati vücut tipleri için ideal tasarımlar geliştirmiştir.

pronovias-2017-gelinlik-modelleri-51.jpg

Pronovias doğadan esinlenerek tasarladığı gelinliklerinde zarif boncuklar, çiçekli nakışlar kullanmayı tercih etmiştir.

pronovias-2017-gelinlik-modelleri-41.jpg

Tüm vücut tipi ve her cilt tonuna uygun tasarlanmış siluetler ve farklı dokularla tüm gelin adaylarına Pronivias geniş yelpaze sunmaktadır.

pronovias-2017-gelinlik-modelleri-31.jpg

Pronovias 2017 Gelinlik Modelleri

pronovias-2017-gelinlik-modelleri

Pronovias 2017 Gelinlik Modelleri Resim Galerisi içi tıklayın.

YORUMLAR