X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-05-29 14:26 Gelinlik seçimi yapacaklar için lazım olabilecek birkaç bilgiyi sizlerle paylaşalım. Eğer çok gösterişli ve sade olmayan bir model giymek istiyorsanız tafta kumaşlı gelinlikler tam size göre.

Pelerinli tesettür gelinlik modelleri 2017 in trendleri

Osmanlı motifleriyle kendinizi yansıtın

Daha çok Osmanlı motifinin izlerini taşımaktadır. Osmanlı döneminde de işleme ve taşlarla süslenmiş pelerinli kıyafet modelleri yaygın olarak kullanılmıştır. Günümüzde de nostaljik simgelere bağlılık ve bundan dolayı Osmanlı döneminden esinlenen modacılar pelerini günümüzdeki gelinlik modellerine yansıtmıştır. Bunun yanında renklerde de nostalik dönemin etkileri sözkonusudur. Bu renklere örnek vermek gerekirse, pudra, gümüş açık kahverengi, sarı tonları esintilerini görebilmekteyiz.

Eğer tesettürlü bir gelinlik tercih edecekseniz, taşlarla işlenmiş pelerinli bir gelinlik şık görünmenizi sağlayacaktır. Fransız danteli diğer gelinliklerde olduğu gibi pelerinli modellerde de sık sık görülmektedir.

Renkli Gelinlik Modelleri için tıklayın2017 tesettürlü gelinlik renkli modelleri

Tesettür gelinlik seçimi

Gelinlik seçimi yapacaklar için lazım olabilecek birkaç bilgiyi sizlerle paylaşalım. Eğer çok gösterişli ve sade olmayan bir model giymek istiyorsanız tafta kumaşlı gelinlikler tam size göre. Tafta kumaş her türlü işlemeyi rahatlıkla taşıyabilir. Pelerinli gelinlikler daha görkemli ve dikkat çekici olmanızı sağlar. Son zamanlarda taşlı işlemeler de çok ön planda olduğu için swaroski taşı ve buna benzer taş işlemeli, mümkünse pelerinli gelinlikleri tercih etmenizde fayda var. Atlamadan geçmeyelim 2016 ‘nın modası olan çiçek detayı bu senede küçük ve ilgi çekici bir detay olarak kullanılmaktadır. Tabiki de gelinlik rengi de çok önemli. Gelinliğinizin parlak taşlar hariç tüm detaylarının aynı renkte olması sizin daha göz alıcı görünmenizi sağlayacaktır.

Pelerinli Gelinlik Modelleri 2017

dantelli-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli tesettür gelinlik modelleri 2017

buyuk-beden-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli Gelinlik Modelleri 2017

en-guzel-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli Gelinlik Modelleri 2017

omuzlari-acik-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli tesettür gelinlik modelleri 2017

pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli Gelinlik Modelleri 2017

sade-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli tesettür gelinlik modelleri 2017

tesettur-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli Gelinlik Modelleri 2017

trend-pelerinli-gelinlik-modelleri

Pelerinli tesettür gelinlik modelleri 2017

uzun-pelerinli-gelinlik-modelleri

YORUMLAR