X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-05-29 14:27 Abiyeler özel günlerin baş kahramanlarıdır. Her kadın mutlaka bir nişanda, düğünde giyerim diye 1-2 abiye satın alır. Abiyeler her sene tasarım değiştirerek ya da tasarımlarının üstüne yeni şeyler ekleyerek kendilerini güncellerler.

Yeni Abiye Modelleri 2017 Koleksiyonları ve Trendleri

Abiyeler özel günlerin baş kahramanlarıdır. Her kadın mutlaka bir nişanda, düğünde giyerim diye 1-2 abiye satın alır. Abiyeler her sene tasarım değiştirerek ya da tasarımlarının üstüne yeni şeyler ekleyerek kendilerini güncellerler. Yeni abiye modelleri bu şekilde trendlere uyum sağlarlar.

2017 Nişan Elbisesi

Birbirinden Şık Yeni Abiye Modelleri

Abiye elbiseler üreten markalar yeni abiye modelleri için çalışmalara çoktan başladılar bile. Trendleri takip eden ve her sene yeniliklerle kadınların karşısına çıkan bu markalar, tasarımlarıyla gardıroplardaki yerlerini alıyorlar.

Siyah, Düşük Omuzlu Yeni Abiye Modelleri

Düşük omuzlu abiyeler son yılların trendleri arasında yer alıyor. Özellikle uzun etekli abiyeler, uzun boylu kadınlar tarafından da sıkça tercih edilen modellerden. Bu tarz bir elbise giyebilmek için omuzlarınızın geniş olması gerekiyor. Sade bir saçla ve küçük küpelerle tamamlayabileceğiniz bu elbise, mezuniyet törenleri için de doğru bir seçim olacaktır.

Renkli Abiye Elbiseler

Renkli abiye elbiseleri 2017 yılında da bol bol göreceğiz gibi görünüyor. Birbirinden gösterişleri renklere sahip olan bu elbiseler özellikle ilkbahar ve yaz günlerinde yapılacak olan kır düğünleri için tercih edilebilir.

yeni-sezon-abiye-elbise-modelleri-olegcassini

Payetli Uzun Yeni Abiye Modelleri

Kısa versiyonlarını sık sık gördüğümüz payetli elbiseler son 1-2 yıldır uzun tasarımlarla da karışımıza çıkıyor. Özellikle gece partilerine uygun olan bu elbiselerin her rengini 2017 yılında da bolca göreceğiz. Eğer gece giymek için payetli bir elbise arıyorsanız ve boyunuz da bu tarz bir elbise giymeye uygunsa bu tarz elbiselere bir göz atabilirsiniz. Yılbaşı partisinde giymek için de bu tarz elbiseler tercih edebilirsiniz.

Dantelli ve İşlemeli Elbiseler

Dantelli elbiseler son yıllarda zaten moda. 2017 yılında da bu moda devam edecek. Hatta tasarımcılar önceki senelerde yaptıkları tasarımların üstüne yeni şeyler ekleyerek ortaya farklı tasarımlar çıkartmaya devam edecekler. Eğer en yakın arkadaşınız evlenecekse ve düğüne nedime olarak katılacaksanız bu tarz bir elbise tercih edebilirsiniz.

En Yeni Abiye Modelleri

2017 yılı için tasarlanan elbise modellerine göz atmak isterseniz Abiye Modelleri Galerimize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Tesettürlü Abiye modelleri yeni sezon

 

YORUMLAR