Access denied. Kadınların en sevdiği seks pozisyonları! - 2019-2018 GELİNLİK MODELLERİ
X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-01-06 13:01

İşte, kadınların en çok sevdiği seks pozisyonları!

Parnerinizle daha tutkulu vakit geçirmek için bu pozisyonları okumalısınız. Çünkü kadınlar en çok bu seks pozisyonlarını seviyor.


 

 

Misyoner

Misyoner pozisyonu ya da erkek üstte pozisyonu, genellikle bir erkeğin üstte ve yüzü kadına dönük olarak, kadının ise sırtüstü uzanmış şekilde bir cinsel ilişkiyi ifade eden seks pozisyonlarından birisidir. Kadınların birçoğu bu pozisyonu çok seviyor.


 

 

Köpekleme

Köpekleme pozisyonu hemen hemen her erkek için favori olsa da kadınlar çoğu yüz yüze temas eksikliğinden dolayı bu pozisyondan pek hoşlanmaz. Kadın yatak ya da kanepede ellerini destek alacak şekilde dizleri üstüne “köpekleme” pozisyonunda çöker. Erkek ise belinden kavrayarak devam eder.


 

 

Mastery

Yüz yüze iletişim kurmak, rahatça öpüşmek ve daha samimi olmak için harika bir pozisyondur. Pozisyon için erkek sadece ellerini arkaya koyarak, yataktan destek alacak şekilde oturur. Kadın ise ellerini parterinin omzuna, bacaklarını ise beline sarar. Kadınlar bu pozisyonda sex yapmayı çok seviyorlar. Yüzyüze olmak sexi daha romantik hale getiriyor.


 

Zevk

Kelebek pozisyonuna benzeyen zevk, oldukça samimi bir pozisyondur. Kadın yatak, kanepe gibi bir yere oturur, parteri ise diz çökerek eşinin bacakları arasında pozisyonunu gerçekleştirir. Bu pozisyon özellikle kadınlar tarafınsan çok seviliyor.YORUMLAR