X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-04-08 11:08 Gelinliğin en göz alıcı aksesuarlarından birisi de gelin duvağıdır. Geçmişte uzun duvak modelleri oldukça popüler bir konumda olsalar da, günümüz de kısa duvaklar daha çok tercih edilir hale gelmişlerdir.

Gelin Duvak Modelleri Rosa Clara

Gelinliğin en göz alıcı aksesuarlarından birisi de gelin duvağıdır. Geçmişte uzun duvak  modelleri oldukça popüler bir konumda olsalar da, günümüz de kısa duvaklar daha  çok tercih edilir hale gelmişlerdir. Özellikle sade nikah törenlerinde oldukça sık kullanılmaktadırlar. Rosa Clara gelin duvak modelleri kreasyonu daha çok geleneksel duvakların modern tasarımcıların dokunuşları ile oldukça şık bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle başı saran  duvak modelleri doğu esintisini barındıran bir şıklık yaratmakta.

Hanımlar genellikle gelinlik modeli ile birlikte gelen duvak modelini tercih etmekteler. Kumaş  ve renk uyumu gibi sıkıntılar yaşamamak için bu yolu tercih eden hanımlara tavsiyemiz Rosa Clara gibi modanın öncüsü markalarda bu tip sorunları yaşamadan istediğiniz kumaş üzerine istediğiniz duvak modelini yaptırmanız mümkün. Modayı yakından takip eden hanımlar araştırmacı kişiliklerini konuşturarak şahane modeller bulabilirler. Bizlerde Gelinlik Abiye ailesi olarak bütün hanımlara şimdiden mutlu bir hayat diliyor ve sizler için  içinden derlemiş olduğumuz modelleri ziyaret etmeniz tavsiye ediyoruz.

Aşağıda ki galerimizde yer alan görseller, Rosa Clara markasına aittir. Sitemizde tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır. 

YORUMLAR