X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-04-20 15:40 Yaz ve ilkbahar gibi düğünlerin revaçta olmaması sebebiyle tereddüt yaşayan gelin adaylarını haksız çıkartan pek çok alternatif gelinlik modeli kış kreasyonlarında yer almaktadır.

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlikler

Gelinlik modeline karar verilirken dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelen düğünün mevsimi, özellikle düğün kış mevsiminde yapılacaksa oldukça büyük önem taşımaktadır. Düğün sezonu olarak görülmemesi sebebiyle gelin adayları tarafından en büyük kaos gelinlik modeline karar vermek olacak diye düşünülmektedir. Oysa son zamanlarda kış ayları gelinleri için özel kreasyonlar üretilmekte ve bu duruma ekstra özen verilerek gelin adaylarının mutluluğuna önem verilmektedir.

Yaz ve ilkbahar gibi düğünlerin revaçta olmaması sebebiyle tereddüt yaşayan gelin adaylarını haksız çıkartan pek çok alternatif gelinlik modeli kış kreasyonlarında yer almaktadır. Her gelin adayının kendine özel bir hayali olduğu düşünülürse, alternatif modellerin önemi daha da iyi anlaşılmaktadır. Dantel, güpür veya kumaş olarak tercih edilebilecek kol modelleri, yaka ile mutlaka bütünlük oluşturmaktadır. Ancak bu kumaş türleri dışında kış gelinliklerinde sıklıkla karşımıza çıkan bir başka detay da gelinlikte kürk parçaların kullanılmasıdır.

Özellikle balık model gelinliklerde kullanılan kürk detaylar son yıllarda oldukça fazla karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bembeyaz bir gelinliğe uygulanan kürk yaka detayları, aynı zamanda tül bir kolun ucuna da uygulanmakta ve bu sayede hem bütünlük, hem şıklık hem de soğuktan korunma öğeleri bir arada kullanılmış olmaktadır. Her ne kadar kış gelinliklerinde kabarık etekler çok fazla tercih edilmiyor olsa da hayali kabarık etek giymek olan gelin adayları kendi hayallerini takip ederek bu modeli tercih etmek isteyebilir.

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış aylarında evlenecek gelin adayları için de gelinlik seçimi oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların başında gelin adayının kol boyuna karar vermesi gelmektedir. Yaz aylarında olduğu gibi straplez veya askılı gelinlikler kış aylarında pek tercih edilmemektedir. Bunun yerini uzun kollu veya yarım kollu gelinlikler almaktadır.

Kışlık Kürk Yakalı Kabarık Gelinlik Önerileri ve Fikirleri

Gelinlik seçimindeki en önemli noktanın gelin adayının hayalleri olduğu düşünülürse kış aylarında gönül rahatlığı ile hem kabarık hem de kürk yaka gelinlik modelleri kullanılabilmektedir. Bu gelinlik modeli özellikle tül eteklere ve tül kollara sahip olarak tasarlanmakta ve yaka kısmındaki kürkle kol manşetlerinde kullanılacak kürkler bütünlüğü sağlamaktadır.

YORUMLAR