X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-04-26 11:28 Çay bardağı, aşırı sert babaanne yastığı... Keçi tüyünden yapılmış battaniyenin üzerine uzanılır, atlet sıyrılır - çıkarılır, bardaklar yapıştırılır.

En sevdiğimiz alternatif tıp yöntemi

Anadolu olarak en çok sahiplendiğimiz yöntem...

Çay bardağı, aşırı sert babaanne yastığı... Keçi tüyünden yapılmış battaniyenin üzerine uzanılır, atlet sıyrılır - çıkarılır, bardaklar yapıştırılır. Komşu oğlunun Doğan SLX'i geçen akşam nasıl da kaçırdığı üzerine biraz dedikodu yapılır, dedikodu bitince de bardaklar çekilir.

Biz bu yöntemin kraliçesi Pervin Teyzemiz'i çok özledik. Pervin Teyzemiz nezninde bardak çekmeyi başarıyla uygulayan, şifa arayanlara şifa veren bütün uzmanlara saygılarımızı sunuyoruz.

En şifalısını aslında siz yapıyorsunuz!

Bu yöntem belki bizden çıkma değil; milattan önce 3000'lerden bu yana Çin'de uygulandığı öne sürülüyor. Ancak biliyoruz ki Uygur Kağanlığı'ndan bu yana, yani neresinden baksanız 1200 küsur yıldır bizim de kültürümüzde: Epeyce uzmanlığımız var yani :)

Ve aslına bakarsanız son derece doğru bir alternatif tıp yönteminde uzmanlaşmışız. Çünkü:

1. Hiçbir yan etkisi yok!

Bardak çekmek aynı akapunktur ve masaj gibi oldukça etkili bir alternatif yöntem. Vücutta bıraktığı tek etki, Michael Phelps'in vücudunda da gördüğümüz gibi yuvarlak izler; onlar da kendiliğinden iyileşiyor zaten :)

2. Birçok ağrıya iyi geliyor.

Hem yan etkisi yok, hem de birçok ağrıya iyi geldiği akademik tıp dergilerince kabul edilmiş durumda.

Bel ağrılarını azaltıyor, boyun ağrılarına ve kasılmalara iyi geliyor, krampları engelliyor. Yetmiyor; solunum yollarından kaynaklanan ağrıları da, kanser tedavisinin sebep olduğu acıları da en aza indiriyor. Migrene de iyi geliyor, romatizmaya da iyi geliyor... E daha ne olsun?

3. Sinirleri yatıştırıyor.

Sinir sistemini de gevşetiyor bardak çekmek. Böylelikle stresten arınıyorsunuz, endişe ve depresyon belirtilerini başlamadan engelliyorsunuz.

4.Selülite iyi geliyor!

Sadece selülit mi? Ciltteki zona (herpes zoster) hastalığına da iyi geliyor, üstelik sivilceleri de iyileştirebiliyor. Cildinizin çok daha sıkı olmasını sağlıyor, hazmı kolaylaştırdığı için kilo kontrolünüze de yardımcı oluyor.

İşte böyle güzel şey bardak çekmek!

Kaynaklar: Healthyaeon.com, Wikipedia.org

YORUMLAR

Reklamlar

PAYLAŞ

FACEBOOK'DA TAKİP EDİN

BENZER YAZILAR