X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-11-23 10:36 Natalie Wall halk arasında şöhreti dilen dile dolaşan afrodizyak gıdaların etkisini bizzat test etmek istedi ve 1 hafta boyunca sadece bu gıdalardan oluşan bir diyete başladı.

Natalie Wall halk arasında şöhreti dilen dile dolaşan afrodizyak gıdaların etkisini bizzat test etmek istedi ve 1 hafta boyunca sadece bu gıdalardan oluşan bir diyete başladı. Natalie’nin değişimine gün gün tanık oluyoruz.

Pazartesi

Kahvaltı: Siyah çikolata, nar suyu, karpuz

Natalie pazartesi gününe hafif ancak besleyici bir kahvaltıyla başlıyor. Mutluluk veren hormonların salgılanmasını arttırmak için siyah çikolata; kan akışını hızlandırmak için karpuz; son olarak, cinsellik hormonlarının salgılanmasını hızlandırmak için nar suyu tercih ediyor. Natalie bu menüyü doyurucu olduğu için değil, sanıldığı gibi cinsel gücü arttırsın diye seçiyor.

Öğle yemeği: Salmon cakes ve avokado

Sabah güçlü afrodizyaklarla kahvaltı yapmasına rağmen Natalie halen normal hissettiğini söylüyor. Meraklı gazetecimiz, cinsel organlarına daha fazla oksijen taşıması için somon, prolaktin hormonunun salgılanmasını hızlandırmak için avokado seçiyor. Ancak halk arasında adı çıkmış bu gıdalar öğle yemeğinde de beklenen etkiyi yaratmıyor. Her zamankinden daha az yiyen Natalie gün içinde afrodizyak olarak bilinen diğer atıştırmalıklara sarılıyor ancak sonuç yine hüsran.

Akşam yemeği: Karartılmış somon, kuşkonmaz otu, sarımsak ve sarı biber

Natalie, akşam yemeğinde de somonu tercih ediyor. Somonun yanı sıra, A, C ve B vitaminleri yönünden zengin gıdalar da masadaki yerlerini alıyor. Natalie, bol vitamin içeriğinin insanı iyi hissettireceğini, iyi hisseden insanın da cinsel olarak daha istekli olacağı varsayımından yola çıkıyor ancak bu öğünde de istediği enerjiyi bulamıyor. Tabii kendisi bunda yemeklerden ziyade, geçirdiği yoğun hafta sonunun etkili olduğunu düşünüyor.

 

YORUMLAR